Blog SlowMade

Blog SlowMade
Za chwilę opuścisz blog i zostaniesz przekierowany na stronę slowmade.pl, na której możesz kupić unikalne rzeczy handmade.
Przejdź do marketu

Konkurs „Komentuj i wygrywaj” | UPDATE

komentuj-wygrywaj
  Konkursy i wyzwania   

Tym razem mamy niespodziankę dla kupujących. Przygotowaliśmy konkurs składający się z trzech etapów. W każdym z nich do wygrania jest bon o wartości 50 zł do jednorazowego wykorzystania na zakupy w slowmade.pl.

Ale… jeśli konkurs będzie cieszył się dużym zainteresowaniem, nie tylko zorganizujemy kolejne etapy, ale także zwiększymy pulę nagród i/lub zorganizujemy szybkie rundy dodatkowe. Co trzeba zrobić, aby wygrać? Zebrać, jak największą liczbę punktów!

W ciągu trwania każdego etapu na fanpage’u Slowmade.pl będą pojawiać się specjalne posty oznaczone hashtagiem „punktyslowmade”. Wystarczy, że pod tymi postami będziecie dodawać ciekawe komentarze, które zainteresują naszego moderatora. Za każdym razem zostaną wybrane 3 najciekawsze wypowiedzi i to one otrzymają kolejno: 3, 2 oraz 1 punkt. Na tej podstawie zostanie utworzona lista rankingowa aktualizowana na bieżąco.

Uwaga! Komentarze brane pod uwagę przy przydzielaniu punktów muszą być dodane w przeciągu 24 godzin od dodania postu. I etap zaczyna się już dziś i trwa do 2 listopada 2015 roku

Dokładny regulamin => Regulamin-Komentuj-wygrywaj

[Aktualizacja] III etap konkursu zostaje zawieszony ze względu na niewielką liczbę osób biorących udział. Mamy nadzieję, że po Nowym Roku dołączycie do zabawy!  


Dołącz do naszej społeczności


Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *